Pagrindinis > Vietos > Nakvynė > „Hostel Lux“ jūsų jaukioms...

„Hostel Lux“ jūsų jaukioms naktims

Kaina: nuo 11,30 Eur asmeniui
Kambarių tipai: triviečiai/keturviečiai (yra galimybė gyventi po vieną/du)
Internetas: nemokamas bevielis
Maistas: aplink hostelį išsidėstęs platus kavinių pasirinkimas
Seazonas: dirba visais metų laikais
Žemėlapyje: Laisvės al. 46, Kaunas

 

 

 

Privalumai 
Nedidelis ir jaukus hostelis skirtas tiems, kuriems patinka ramus ir patogus gyvenimas miesto centre už „protingą“ kainą. Jaukūs ir erdvūs triviečiai, keturviečiai kambariai, vienaaukštės lovos. Vos už keleto žingsnių nuo lovos – dušas. Kambariuose nemokamas internetas. Patalynė įskaičiuota į bendrą kainą. Kauno miesto centras. Už lango – ilgiausia pėsčiųjų gatvė  Laisvės alėja . Už kelių šimtų metrų – Kauno Akropolis bei Žalgirio arena, Nemuno pakrantė. Čia pat muziejai, teatrai, kino teatrai, prekybos centrai, parduotuvės. Daugybė kavinių, restoranų. Šalia – kepyklėlės, vyno krautuvės, bankai ir kt. – viskas, ko galėtų prireikti keliaujant. Iki Kauno senamiesčio vos tik dešimt minučių pėstute. Čia rasite viską, ką reikėtų pamatyti lankantis Kauno mieste. Netoliese (200m), visos pagrindinės miesto autobusų stotelės, tad nereikia vargti, norint nuvykti į autobusų, traukinių stotį ar oro uostą, kurį labai pamėgo Ryanair. Gyvenančiųjų hostelyle saugumui, koridoriuje yra įrengtos apsaugos vaizdo kameros, vykdomas 24 valandų monitoravimas.

Kiti pasiūlymai

Jeigu Jūs keliaujate automobiliu, mes jus galime pasiūlyti nemokamą automobilio parkavimą 10 minučių pėsčiomis nuo hostelio. Mes galime patarti ne tik ką mūsų mieste reiktų pamatyti ar aplankyti, bet ir kur geriau ar pigiau galima papietauti, pavakarieniauti.

Guru apie šią nakvynės vietą: Jaukus hosteliukas, kuris turi viską, ko gali prireikti. Pačiame miesto centre, todėl visas lankomiausias vietas galėjome aplankyti pėsčiomis. Iš už jūrų marių atkeliavę draugai buvo labai patenkinti nakvyne, patogumais bei nuolat besišypsančiu personalu.“

 

Nakvynės vietų žemėlapis Lietuvoje

Paaiškinimai: ORANŽINĖ - prabangesnės vietos, GELTONA - vidutinė ir pigesnė nakvynė

Kaina:
Nuo 11,30 Eur asmeniui

Telefonas:
+370 696 02030

El. paštas:
hostellux@gmail.com

Adresas:
Laisvės al. 46, Kaunas

WWW: