Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Indie bar

Indie bar

Indie bar – indie kultūros puoselėtojas Vilniuje!
Meniu: amerikietiška ir įvairi virtuvė, dienos pietūs „fusion“
Stilius: minimalistinis
Renginiai: gyvo garso koncertai (indierock, rock, jazz, electronica, poprock, rock’n”roll) ir DJ
Žmonių kiekis: ~100
Terasa: yra
 
 
 
 
 
„Indie Bar’e“ jaukiai jausis ir Vilniaus smaguriai, ir miestietiška dvasia alsuojančių vietelių gerbėjai. Tarp modernumo ir jaukumo aukso vidurį radusi „Indie Bar“ komanda žada kokybės trejybę : kokybiška muzika, kokybiškas lėkštės ir taurės turinys bei kokybiškas aptarnavimas.
 
„Indie Bar“ meniu vyrauja „burgeriai“ ir romas. Vakarietiškos greito maisto tradicijos čia transformuojamos į klasikinius, miestietiškus, labiau Vakarų Europai nei Amerikai pritaikytus patiekalus. Virtuvės šeimininko Augustino Kalantos, bare šaukiamo tiesiog Gugiu, dėka atsirado tokie gardūs eksperimentai kaip veganiškas „burgeris“ su šitake grybais, tofu ir teriaki padažu.
Pasak „Indie Bar“ tėčio Arvydo Samaliaus, baro idėja kilo iš poreikio Vilniui ir sau suteikti šansą žiūrėti įvairias sporto varžybas, klausytis kokybiškos, neretai gyvos muzikos, valgyti skanų maistą, vakarais po darbų išbandyti šį tą naujo: Indie Bar kokteilių menininkų preciziškai suplaktų romo (ir ne tik) kokteilių ir visu tuo mėgautis po vienu stogu. „Indie Bar“ skirtas suburti draugus, susirasti naujų ir atrasti naujai tuos, kuriuos per nuolatinį skubėjimą dažnai pamiršti.
 
Guru apie šią vietą: Indie baras žavi savo moderniu stiliumi, interjeru ir tuo pačiu jaukia atmosfera. Ši vieta pasižymi ne tik gardžiu, tačiau ir akis viliojančiu maistu bei maloniu aptarnavimu. Rekomenduoju užsukti!
 
Kavinės, barai, pub'ai, kuriuos rekomenduoja Eventum Group

Telefonas:
+370 608 42420

El. paštas:
info@indiebar.lt

Adresas:
Pylimo 23, 01141 Vilnius, Lithuania

WWW: