Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > KABLYS

KABLYS

Moderni dvasia unikaliame pastate
Stilius: modernus
Pramogos: vyksta įvairū renginiai
Privalumai: yra skatepark'as, stalo futbolas
 
Senąjį Vilnių mėgstantiems, naujų pojūčių ieškantiems! Kultūros baras KABLYS – neįprasta erdvė prie pat Vilniaus senamiesčio.
 
Taip, yra stalo futbolas. Taip, yra poilsio vieta pokalbiams. Taip, garsas, šviesos ir projektoriai – viskas jau vietoje. Tai ne tik jauki vieta pokalbiams prie baro, bet ir gausią publiką pritraukianti scena renginiams, galinti sutalpinti net 1000 lankytojų, o didžiausiame renginyje buvo išnaudotos net 4 salės.
 
KABLYJE visi ras kažką įdomaus sau: nuo Lion skate parko iki uždaros petankės aikštelės bei gausybės muzikinių renginių, kuriuose pasirodo ne tik Lietuvos muzikos deglo nešėjai ir perspektyviausi atlikėjai, bet ir kylančios pasaulinio lygio žvaigždės.

Guru apie šią vietą:  Kablys – tai ir savotiška, ilgalaikė socialinė akcija, parodanti draugišką Vilniaus veidą neformalams, skeiteriams ir net graffiti mėgėjams. Visiems išvardintiems maištingo jaunimo užsiėmimams Kablys pritaiko kultūringo naudojimo ir meno, o ne maišto formos principus. Tai viena įdomiausių ir labiausiai sveikintinų vietų, sukurtų aktyviam ir stilingam jaunimo laisvalaikiui.

Telefonas:
+370 663 79593

El. paštas:
baras@mankablys.lt

Adresas:
KABLYS, Kauno g. 5, Vilnius

WWW: