Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Kukumuku

Kukumuku

Restoranas-teatras visai šeimai!
Meniu: šviežias ir smagiai patiektas!
Pramogos: vaikų žaidimų erdvės, spektakliai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Erdvus ir šviesus, apjungiantis stalelius vaišėms, žaidimų erdves ir nuostabią teatro sceną, kurioje vyksta spektakliai, vaikų diskotekos, kūrybinės dirbtuvės, koncertai, madų šou.
 
Čia visada šviežiai paruoštas, subalansuotas ir smagiai patiektas maistas. Dauguma produktų tiekiami iš vietinių ūkininkų bei gamintojų, užtikrinančių kokybę ir puikų skonį. Meniu koreguoja metų laikai, kad visada galėtume pateikti tik šviežiausius produktus.
 
Dar neturintiems dantukų ir alergiškiems restorano bičiuliams – specialusis meniu. Tėveliams rekomenduojama išbandyti „Big green Egg“ kepsninės stebuklus ir gurmanišką valgiaraštį.
Tai, kas patiekta Kukumuku lėkštėje, pagaminta su nuoširdžiu rūpesčiu, pasakiška meile ir begaliniu džiaugsmu!
 
ŽAIDIMŲ ERDVĖS
KukuMuku žaidimų erdvės – 300 kvadratinių metrų, išsidėsčiusių per du restorano aukštus. Jos pritaikytos visiems: nuo mažiausio ropotojo iki išmanaus konstruotojo. Kukumuku renkasi tik aukščiausios kokybės, saugius ir edukacinius žaislus ir žaidimus.
Mažieji skaitovai kviečiami į bibliotekėlę, kurioje surikiuota mėgstamiausia vaikų literatūra, stalo žaidimai, kūrybinių dirbtuvėlių reikmenys ir visa siena, kurią galima išmarginti kreidelėmis.
Vaidmenų žaidimams skirtose zonose – virtuvėlė, maisto ir vaisių turgelis, lėlės, mašinėlių karalystė. Kad tėveliai, vyresnieji broliai ir seserys neliūdėtų, apatiniame restorano aukšte jų laukia stalo futbolo stalai, sūpynės ir minkštoji architektų zona „pasidaryk pats“. Naujovė vaikams - LEGO 3D kambarys: kaladėlės dėliojamos ant lubų, sienų ir grindų.
Tegyvuoja vaiko fantazija!
 
SCENOJE
KukuMuku teatre spektakliai statomi pagal klasikinių pasakų motyvus, perteikiami moderniai. KukuMuku svečiai tampa pasakos dalimi. Pasitikime pasaką!
Scenos erdvėje taip pat vyksta Mini Disco – tai šokiai vaikams, kūrybinės dirbtuvėlės edukacinės programos, koncertai, o vakarais pasirodo ir pats KukuMuku!
 
Guru apie šią vietą: aš rūpinuosi visų teisingu laisvalaikiu – nuo pačių mažiausių iki pačių didžiausių, todėl apie šią vietą arba gerai arba nieko. Tėveliai su savo mažyliais puikiai praleis čia laiką!
Telefonas:
+370 526 10620

El. paštas:
info@kukumuku.lt

Adresas:
Vokiečių g. 6 Vilnius

WWW: