Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Liverpool Indie/Rock Bar

Liverpool Indie/Rock Bar

Šiuolaikiškas ir išmanus muzikos baras!
Stilius: modernu, šiuolaikiška
Pramoga/renginiai: vyksta įvairūs renginiai, yra stalo futbolas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pirmas toks baras. Liverpool Indie/Rock Bar siūlo naują požiūrį į roko muziką Lietuvoje. Čia mažai pogrindžio ir roko estetikos, daug šiuolaikiškų atributų: šiuolaikiška muzika, dinamiškas dizainas, interaktyvumas, kokybiškas aptarnavimas. 
 
Išmanus baras. Liverpool bare lankytojai patys renkasi grupes, kurių muzika skamba bare, naudodamiesi išmaniųjų telefonų pagalba ir baro apps'u. Naudodamiesi apps'u lankytojas gali rinkti taškus, kurie vėliau paverčiami prizais, taip pat sužinoti visus artimiausius renginius, koncertus ir svarbiausia įtakoti baro grojaraštį. 
 
Platforma jaunoms grupėms ir atlikėjams. Siekiame, kad Liverpool baras būtų svarbiausia ir geriausia platforma jauniems indie/rock atlikėjams. Norime plėtoti šią muzikos sritį Lietuvoje ir šį tikslą įgyvendiname per roko muzikos plėtros fondą.
 
Liverpool Indie/Rock bare vyksta gyvos muzikos koncertai, filmų peržiūros, futbolo, krepšinio rungtynių transliacijos, susitikimai su meno, muzikos, sporto atstovais. 
Antrajame baro aukšte galime rengti privačius draugų, kolegų, bendramokslių susitikimus, yra projektorius.
 
Turime stalo futbolą, smagųjį The Checkpoint project.
 
Darbo laikas: 
I Ilsimės
II 18.00 - 00.00
III 18.00 - 00.00
IV 18.00 - 01.00
V 17.00 - 04.00
VI 18.00 - 03.00
VII Ilsimės
 
Guru apie šią vietą: nors baras yra gana neįprastoje vietoje (šalia seimas), tačiau tai nereiškia, kad čia negali vykti geriausi vakarėliai indie/rock muzikos mėgėjams! Garsas super, aptarnavimas super, atmosfera – dar labiau super! Čia lankausi, rekomenduoju draugams, pažįstamiems bei visiems, kurie už teisingą laisvalaikį! 
Telefonas:
+370 684 33 707

El. paštas:
bar@liverpool.lt

Adresas:
Gynėjų g. 14 Vilnius

WWW: