Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Marsas

Marsas

Šiame bare Vilniaus miesto dvasia – pagauta už uodegos.
Meniu: mėsainiai ir gėrimai
Renginiai: DJ
Stilius: originalus, laisvas
 
 
 
 
 
Baras ,,Marsas" traukia lankytojus ne tik skaniais mėsainiais bei gėrimais, čia užsukti kviečia ir išskirtinė baro atmosfera. Įvairūs žiniasklaidos šaltiniai teigia, kad būtent šiame bare Vilniaus miesto dvasia – pagauta už uodegos.
 
Čia nieko „neužknisi“, jei iki paryčių ginčysiesi, kuris „M83“ albumas geriausias, sumanysi pašokt „lėtą“ šokį pagal „Velvet Underground“ dainą „Heroin“, surengsi savo dainų koncertą ketvirtą valandą dienos vieninteliam baro lankytojui ar paryčiais iš „Youtube“ grosi „Kardiofoną“ ar „Slayer“.
 
Už baro ,,Marse“ buvo galima sutikti „Freaks'ų“ vokalistą Justiną Jarutį, o prie plokštelių grotuvų, per sekmadienio pusryčius, savo „folk“ muzikos kolekciją pristatantį Tomą Ramanauską („Metal on Metal“). Kalba, kuria „Marse“ susikalba visi – muzika. 
 
Guru apie šia vietą: Marsas - viena iš Vilniaus intelektualų ir hipsterių mėgiamiausių užuovėjų. Čia susirenka visi, kurie mieliau raito liežuvius diskusijose, nei kojas naktiniuose klubuose. Jeigu ieškote vietos, kur sėdomis galėsite įsilieti į margą šurmulį ir turėsite daugiau negu teorinę galimybę susišnekėti su draugais – rinkitės Marsą.
 
 
Telefonas:
+370 687 22375; +370 602 32066

El. paštas:
barasmarsas@gmail.com

Adresas:
Trakų g. 15, Senamiestis, Vilnius

WWW: