Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > „No Sugar“ coffee bar

„No Sugar“ coffee bar

Čia geriausia kava Lietuvoje!
Stilius: coffee shop – skandinaviškas interjeras
Pramogos/renginiai: daugiau naujienų netrukus
Meniu: kava, prie kavos
Kiek iš viso talpina žmonių: daugiau nei 40
Terasa: yra
 
 
 
 
 
„No Sugar“ – čia geriausia kava Lietuvoje, ruošiama baristų–profesionalų espresso „La Marzocco Strada EP“ aparatu. Kavinėje turite galimybę paragauti kavos, ruoštos V60, Chemex ir Aero press būdu, sudalyvauti didžiausiose Lietuvoje kavos degustacije. „No Sugar“ išsiskiria savo jaukiu skandinavišku interjeru, tačiau kava pasimėgauti galima ir lauko terasoje bei pagardinti dieną prancūziškais saldumynais (macarons) ar šiuo metu Lietuvoje ypač populiarios „Ali šokoladinės“ gaminiais. Siūlome ir namų gamybos limonadą bei šaltą arbatą ir netgi alkoholinius gėrimus. 
 
„No Sugar“ iki šiol yra geriausias nepriklausomas kavos baras Lietuvoje, Vilniuje. „No Sugar“ ranka rankon dirba su kavos specialistais iš Baltijos šalių: kavos įrenginiai iš „King Coffee Service“ (Latvija) ir aukštos kokybės pupelės iš estų skrudintojų „Gourmet Coffee“ Taline. 
 
Kavos barui vadovauja antrą 2014 metais ir trečią 2013–aisiais vietas Lietuvos čempionate „Nacionalinis Barista“ laimėjusi Viktorija Kuktorovaitė. Mes taip pat glaudžiai bendradarbiaujame su 2012–ųjų Lietuvos barista čempionu Mindaugu Ryškumi.
 
Guru apie šią vietą: man sakė, kad čia skaniausia kava visoje Lietuvoje. Atėjau, paragavau – tikrai nepalyginsi su kofeinais ir visomis kitomis masinėmis kavinėmis. Darbuotojai šypsosi, aplinka jauki, šviesi, vieta rami. Tikrai dar čia užsuksiu, rekomenduoju ir tau!
Telefonas:
+370 682 24131

El. paštas:
benas@nosugar.lt

Adresas:
Stulginskio g. 2, Vilnius

WWW: