Pagrindinis > Vietos > Švenčių vietos > PIANO.LT koncertų salė

PIANO.LT koncertų salė

Kaina: priklauso nuo užsakymo
Žmonių skaičius: iki 200
Furšetai: (150 asm.)
Maistas: galimi Jūsų maisto tiekėjai
Nakvynė: nėra
Sezonas: dirba visais metų laikais
 
 
 
 
PIANO.LT salė – puikiai pažįstama Vilniaus ir visos Lietuvos publikai. Čia kiekvieną, užsukusį į unikalią 200 vietų PIANO.LT koncertų salę, užburia tvyranti atmosfera ir pakili nuotaika, kur XIV–XIX a. veikusio Pranciškonų vienuolyno erdvėje puikuojasi senųjų mūrų lipdiniai, išlikusių freskų fragmentai, ir garsių mūsų dienų dailininkų paveikslai. PIANO.LT koncertų salė garsėja kaip vienintelė Baltijos valstybėse, kurioje grojama prestižiškiausiu ir prabangiausiu pasaulyje koncertiniu Fazioli fortepijonu. Tai puiki vieta rengti kamerinius koncertus, uždarus vakarus, banketus, organizuoti konferencijas, seminarus ir kitus projektus.
 
Dar vienas PIANO.LT salės privalumas – jaukus, uždaras vienuolyno kiemas, kuriame telpa daugiau nei 1500 žmonių. Vasarą čia veikia PIANO.LT vasaros terasa, sukviečianti Vilniaus ir visos Lietuvos publiką į žymiausių Lietuvos ir užsienio atlikėjų pasirodymus, šokių pamokas, labdaros koncertus ir kitus renginius.

Be to, PIANO.LT bet kokį Jūsų organizuojamą renginį gali papuošti prabangiu, puikiai skambančiu fortepijonu. Šiuo metu PIANO LT fortepijonų nuomoje galite rinktis: klavišinių karaliumi vadinamą fortepijoną Fazioli, puikų koncertinį fortepijoną Schimmel, kabinetinį savaime grojantį fortepijoną Piano disc, bei visišką mūsų naujieną – baltą, elegantišką ir abejingų nepaliekantį elektrinį fortepijoną!
 
 
Guru apie šią vietą: vos pamatęs, kokius fortepijonus turi piano.lt, iš karto užsimaniau išmokti groti. Nekantrauju pakviesti draugus į uždarą vakarą ir palepinti juos muzika tokioje neįprastoje aplinkoje. O iki tol, pasinaudok proga išsinuomoti nerealias erdves su instrumentu ir Tu!
 
 
Švenčių vietų ir užsakomųjų salių/erdvių žemėlapis

Paaiškinimai: MĖLYNA: mažesnės erdvės;  VIOLETINĖ: didelės erdvės talpinančios nuo 50 žmonių

Kaina:
priklauso nuo užsakymo

Telefonas:
+370 656 88822

El. paštas:
info@culture-live.lt

Adresas:
Trakų g. 9/ Kėdainių g. 1, Vilnius

WWW: