Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Restoranas „Esse“

Restoranas „Esse“

Stilingas ir elegantiškas restoranas! 
Meniu: europietiškas
Pramogos: gyvos muzikos vakarai
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Restoranas „Esse" įsikūręs  pačiame miesto centre, Gedimino prospekte. Stilingas ir elegantiškas interjeras, pro panoraminius langus atsiveriantys vaizdai į pagrindinę Vilniaus gatvę – Gedimino prospektą, puiki europietiška virtuvė ir nepriekaištingas aptarnavimas – pas mus tikrai verta apsilankyti. 
 
Restorano meniu – plati patiekalų įvairovė, nuo sultingo jautienos kepsnio, meistriškai paruošto Čilietiško jūros ešerio, neprekaištingai paruoštos anties krūtinėles žemoje temperatūroje, gurmaniškų midijų iki rankų darbo Raviolli. Didelio dėmesio visada susilaukia „Esse“ restorano siūlomos sezono naujienos: patiekalai su šparagais, šviežiomis ekologiškomis lietuviškomis daržovėmis, grybais ir uogomis. Vertėtų paminėti, kad restoranas priklauso tarptautinei Gurmanų gildijai („Chaine des Rotisseurs“), kuri vienija gastronomijos srities profesionalus ir mėgėjus bei nuo 2010 metų pasipuošė jos ženklu.
 
Visada atsižvelgsime į Jūsų pageidavimus ir skonį, prie patiekalų parekomenduosime tinkamą vyną. Specialiai atrinktas, geros kokybės ir ekspertų puikiai įvertintas vynas į restoraną atkeliauja tiesiai iš vyno ūkių. Taip pat  turime patiekalų vegetarams ir mažiesiems restorano lankytojams.
 
Restoranas „Esse“ – tarptautinės Gurmanų gildijos „Chaine des Rotisseurs“ narys. 
Nuo 2010 metų restoranas priklauso tarptautinei Gurmanų gildijai („Chaine des Rotisseurs“), kuri vienija gastronomijos srities profesionalus ir mėgėjus.
 
Dienos pietūs
Nuo 11:00 iki 16:00 valandos vyksta dienos-verslo pietūs. Kasdien siūlomi vis kitokie patiekalai: sriuba, salotos bei karštieji patiekalai. Dienos verslo pietų patiekalai taip pat atnaujinami sezoniškai: pavasarį daugiau siūloma šviežių salotų, vasarą – įvairių šaltų sriubų, šviežių daržovių patiekalų, rudenį ir žiemą – sotesnių daržovių, grybų ir mėsos patiekalų.
 
Esse delikatesai ir  vynai išsinešti
Jūsų patogumui mūsų  restorane galėsite įsigyti puikių vynų už parduotuvės kainą, įvairių delikatesų ir skanėstų išsineštinai. Įsigiję puikaus vyno bei užkandžių, galėsite surengti šventę Jūsų norimoje erdvėje.
 
Restorane veikia  nemokamas bevielis internetas.
 
Guru apie šią vietą: malonus aptarnavimas, nevaržanti bet prabangi atmosfera bei gurmaniški patiekalai!
Telefonas:
+370 686 00488, +370 521 02511

El. paštas:
info@esse.lt

Adresas:
Gedimino pr. 50/2, Vilnius

WWW: