Pagrindinis > Vietos > Švenčių vietos > Restoranas „Esse“

Restoranas „Esse“

Kaina: priklauso nuo užsakymo
Žmonių skaičius: iki 80
Furšetai: (70 asm.)
Banketai: (50 asm.)
Maistas: vietos maitinimas
Nakvynė: nėra
Sezonas: dirba visais metų laikais
 
 
 
Gedimino prospekte veikiantis restoranas „Esse“ spėjo užkariauti ne vieno svečio palankumą. Stilingas ir elegantiškas interjeras, pro panoraminius langus atsiveriantys prospekto vaizdai, puikūs valgiai ir nepriekaištingas aptarnavimas – čia visada malonu užsukti.


Valgiaraštyje – kruopščiai atrinkti patiekalai. Europietiškos virtuvės restorano meniu atnaujinamas sezoniškai – kiekvienas receptas išpuoselėtas, išskirtinis, vienijantis žinias, pastangas bei kūrybą. Visos daržovės, žalumynai, vaisiai ir uogos atkeliauja į restoraną tiesiai iš ekologinio restorano ūkio.

„Esse“ specialistai kurdami patiekalus sumaniai pritaiko vyno ir maisto derinimo žinias.

Restorano meniu – plati patiekalų įvairovė, nuo sultingo jautienos kepsnio, meistriškai paruošto Čilietiško jūros ešerio, neprekaištingai paruoštos anties krūtinėles žemoje temperatūroje, gurmaniškų midijų iki rankų darbo Raviolli. Didelio dėmesio visada susilaukia „Esse“ restorano siūlomos sezono naujienos: patiekalai su šparagais, šviežiomis ekologiškomis lietuviškomis daržovėmis, grybais ir uogomis. Vertėtų paminėti, kad restoranas priklauso tarptautinei Gurmanų gildijai („Chaine des Rotisseurs“), kuri vienija gastronomijos srities profesionalus ir mėgėjus bei nuo 2010 metų pasipuošė jos ženklu.

Šventės, degustacijos, renginiai...

Restoranas „Esse“ – išskirtinė vieta ir pobūviui, ir furšetui, ir jaukiai degustacijai. Restorane galite atšvęsti jubiliejų, gimtadienį ar kitą nuostabią gyvenimo akimirką. Čia taip pat galite surengti teminį vakarėlį ar pristatymą. Jaukioje antrojoje salėje gali susėsti iki 45 svečių, visame restorane šventėje gali dalyvauti iki 80 žmonių. Šiltuoju metų laiku taip pat veikia lauko terasa, kurioje šventės svečiai galės atsigaivinti ir pasigrožėti prospekto vaizdais. Vakarą galima paįvairinti gyvos muzikos koncertu.

Taip pat siūlomos išvežamųjų maitinimų paslaugos.

Laukiame Jūsų!

 
 
Guru apie šią vietą: nevaržanti bet prabangi aplinka pačiame Vilniaus centre! Puiki vieta Jūsų šventei. 
Kaina:
kaina priklauso nuo užsakymo

Telefonas:
+370 686 00488, +370 5 210 2511

El. paštas:
info@esse.lt

Adresas:
Gedimino pr.50/Rotundo g.2, Vilnius

WWW: