Pagrindinis > Vietos > Sodybos > Sodyba ,,Alaušos slėnis"

Sodyba ,,Alaušos slėnis"

Kaina: nuo 1450 Eur
Talpina žmonių: iki 100
Nakvynė: iki 68
Papildoma: pirtys, pavėsinės
Maistas: vietos maitinimas
Sezonas: dirba visais metų laikais
 
 
 

 

Alaušo slėnis“ – poilsio ir renginių centras, įsikūręs vaizdingoje vakarinėje Alaušo ežero pakrantėje. Centras jau dirba 9 metus, apima erdvų virš 4 ha plotą.

,,Alaušo slėnis“ teikia aukšto įvertinimo 5 gandriukų poilsio ir apgyvendinimo paslaugas. Svečiai gyvena rąstiniuose poilsio nameliuose, kuriuose įrengtos terasos į ežerą, svetainės, miegamieji, apstatyti šiuolaikiniais baldais, mini virtuvės ir modernūs vonios kambariai.

Platus laisvalaikio užsiėmimų pasirinkimas (2 karšto vandens kubilai (2 pirtys), 3 lauko teniso aikštynai, pliažo tinklinis, krepšinio stovas, vaikų žaidimų aikštelė). Šalia tyvuliuojantis skaidrus Alaušo ežeras ne tik nuplauna įtampą, bet ir yra gausus žuvų, tinkamas nardyti bei mėgautis kitomis vandens pramogomis.

Mūsų restorano virėjai ruošia lietuviškos ir europietiškos virtuvės patiekalus iš vietinių produktų. Restorane patiekiamas kokybiškas ir sveikas maistas.

„Alaušo slėnis“ puikiai tinka rengti konferencijas, mokymus bei seminarus, įmonės ar verslo renginius, asmenines šventes. Renginio metu apgyvendinimo paslaugas galime suteikti 68 žmonėms. Lauko renginiams priimame iki 2000 svečių.

Kaina:
nuo 1450 Eur

Telefonas:
+370 640 42840

El. paštas:
centras@alausoslenis.lt

Adresas:
Pakrantės g. 53, Bikuškio kaimas, Sudeikių seniūnija

WWW: