Pagrindinis > Vietos > Sodybos > Sodyba „Vila Nora“

Sodyba „Vila Nora“

Kaina: sutartinė
Talpina žmonių: iki 90
Nakvynė: iki 90 
Papildoma: valtys, pirtys, kubilas, tinklinio aikštelė, lauko teniso aikštelė
Maistas: yra virtuvė
Sezonas: dirba visais metų laikais

 

 

Vila Nora – moderni sodyba, įsikūrusi nuostabiame gamtos prieglobstyje, šalia miško. Jus pasitiks graži ir tvarkinga aplinka, du tvenkiniai ir grynas oras. Sodyba yra nesunkiai pasiekiama, tik 15km nuo Vilniaus krašto. Tai ideali vieta švęsti šeimos šventes, vestuves ar pasibūti su draugais. Taip pat sodyba puikiai tiks įmonių šventėms, konferencijoms, mokymams, stovykloms.

Sodybos teritorijoje yra du pastatai: vilos pastatas ir rąstinis namas. Didelė automobilių stovėjimo aikštelė, bevielis internetas.

Vilos pastate yra didžioji salė talpinanti iki 90 žmonių, mažoji salė ir kitos bendros patalpos, dviviečiai-keturviečiai kambariai. Kambariuose yra atskiras dušo ar vonios kambarys, tualetas, plaukų džiovintuvai, rankšluosčiai.

Rąstiniame name yra didžioji salė su židiniu, talpinanti iki 35 asmenų, virtuvė, pirtis, dušai, tualetas, didelė lauko terasa. Šalia namo yra didelė lauko pavėsinė. Antrame aukšte yra 5 kambariai, kuriuose gali apsistoti iki 30 žmonių.

Sodyboje yra daugybė pramogų: pirtis rąstiniame name, kubilas, vaikų žaidimo aikštelė, tinklinio aikštelė, šiuolaikiškai įrengta lauko teniso aikštelė. Vilos pastate yra infraraudonųjų spindulių pirtis, garinė pirtis, sūkurinė vonia, biliardo stalas, masažinės kėdės. Taip pat galime pasiūlyti pasiplaukioti valtele, pažvejoti ar pasivaikščioti po nuostabią gamtą.

Sodyboje yra teikiamos maitinimo paslaugos. Šviežias ir skanus maistas, specialus meniu vestuvėms, konferencijoms.

Teikiamos salės puošybos, stalų dekoravimo paslaugos. Siūlomi įvairūs variantai pagal Jūsų skonį: kėdžių užvalkalai, kaspinai, narveliai, žibintai, gyvos gėlės stalų dekoracijoms, saldaus stalo puošyba, dekoratyvūs indai, patalpų ir lauko erdvių papuošimai, arkos, sėdėjimo ir gulėjimo planai, stalo kortelės ir kt. Pagal savo šventės poreikius galite rinktis apvalius ar stačiakampius stalus.

Yra galimybė sutuokimo ceremoniją vykdyti sodybos aplinkoje, yra specialiai tam skirta atvira arka–pavėsinė.

Kviečiame Jus atvykti ir džiaugtis jūsų švente, o Vila Nora pasirūpins, kad ji būtų nepakartojama. Ten Jūsų visada lauks atvykstant!

 

Guru apie šią vietą:  jauki ir prabangi Vila Nora pateisino visus mano lūkesčius. Smagiai praleidau laiką žasidamas įvairius žaidimus, gerai pailsėjau elegantiškame kambaryje, minkštoje lovoje, o po to dar ir beprotiškai skaniai prisivalgiau. Tikrai rekomenduoju užsukti. Pamatysite, patiks ir Jums.
 
 
Eventum Group kaimo turizmo žemėlapis

Paaiškinimai: VIOLETINĖ: dvarai; MELYNA: vilos, prabangesnės sodybos; ŽALIA: sodybos su cinkeliu

 

Kaina:
Sutartinė

Telefonas:
+370 699 12437

El. paštas:
info@vilanora.com

Adresas:
Kalniškės, Maišiagalos sen, Vilniaus raj.

WWW: