Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > The Smoke House

The Smoke House

Barbekiu Vokiečių gatvėje!
Meniu: barbekiu, grill patiekalai
Darbo laikas: I–IV 12.00–23.00; V 12.00-02.00; VI 13.00–02.00; VII 13.00–22.00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
„The Smoke House“ angliškai reiškia – rūkykla. Bet mes sakome, kad mūsų „The Smoke House“ restoranas yra: tik švieži ir natūralūs produktai, tikros žarijos, unikalios ir šiuolaikiškos technologijos bei ilgametė patirtis.
Šio restorano komandoje dirba patyrę meistrai, turintys ilgametę patirtį. Mūsų pasidžiavimui, turime patyrusį virtuvės šefą, kuris vien tik Lietuvoje yra įvairiai prisidėjęs prie daugiau nei 30 restoranų atidarymų. Taip pat, gilinęs savo žinias bei dirbęs užsienyje. Beje, jo žmona dirba su mūsų laukiamų svečių aptarnavimu, todėl esame įsitikinę, kad geriausi pasaulio restoranai yra tie, kur restorano savininkas yra pats šefas, o dar geriau, kai jame dirba visa šeima.
 

Maistas, kurį matysite savo lėkštėje, yra gaminamas unikaliame ,,Mibrasa“ griliuje, kuris išskirtinis tuo, kad jo dėka gaminamas maistas išlieka šviežias, natūraliai pagamintas, o svarbiausia – yra sveikas ir skanus! Šiuolaikinių technologijų dėka, mūsų griliaus kepimo bei rūkimo proceso metu, vyksta sudėtingi fiziniai ir cheminiai procesai, kurie tam tikroje temperatūroje geba keisti produkto skonines ir maistines savybes. Tačiau mūsų ilgametės patirties dėka, mes žinome šiuos procesus ir sugebame išgauti labai įdomių ir skirtingų skonio pojūčių!

Dar vienas šiuolaikinių technologijų perlas – „Sousvide“, kas išvertus iš prancūzų kalbos reikštų „gaminimas vakuume“. Ši technologija atsirado 1974 metais, bet pasaulyje paplito neseniai. Jos dėka kiekvienas produktas išsaugo tam tikras savo vidines savybes, kurias įprastai yra sunku kontroliuoti. Taikant šią technologiją, yra paprasta gaminti maksimalios kokybės maistą. Tačiau geriau net nepasakoti, o patiems paragauti ir tuo įsitikinti.

 
„The Smoke House“ restoranas yra būtent ta vieta, kurioje mes galime visiškai patenkinti ir net pranokti svečių lūkesčius. Nuoširdžiai laukiame visų Jūsų ir linkime būti sveikais bei laimingais!
 
Guru apie šią vietą: maistas skanus, aptarnaujantys žmonės draugiški, viskas tikrai rekomenduotina! 
Telefonas:
+370 5 212 1717

Adresas:
Vokiečių g. 18 a, 01130 Vilnius, Lithuania

WWW: