Pagrindinis > Vietos > Kavinės/Barai > Vyninė „Notre Vie“

Vyninė „Notre Vie“

Dvelkia romantika!
Meniu: prancūziški vynai
Renginiai: kartais vyksta gyvos muzikos vakarai
Vietų skaičius: 120
 
 
 
 
 
 
 
 
Kas yra Notre Vie?
Nežinantiems prancūzų kalbos, pasakysime – pavadinimas Notre Vie reiškia – Mūsų gyvenimas. Ir tai nėra tušti žodžiai. Tai iš tiesų jau yra mūsų gyvenimas, nes mums labai patinka vyno kultūra, na ir žinoma, rinktinis vynas. Mums dar labiau patinka, jeigu mūsų vynas patinka ir kitiems. Ir dar labai labai patinka, jeigu visi apie tai šneka.
 
Pavadinimas prancūziškas, nes visgi ir vynai ne lietuviški. O ir tas prancūziškumas kažkaip romantika dvelkia...
 
Sakydami „mūsų“ vynas mes nemeluojame, nes čia esančius vynus tiesiai iš vyno ūkių atsivežame mes patys, o neperkame iš kitų Lietuvos ar užsienio šalių didmenininkų. Vyną perkame ne dėl medalių ar apdovanojimų, o tik tokį, kuris mums patiems patinka. Kaip taisyklė, kas mums patinka, tas ir medalių šiek tiek turi. Visgi, ne jie čia svarbiausi.
Svarbiausia, šių vynų, kitose Lietuvos didžiosiose parduotuvėse nerasite. Nes jų negaminama daug, jie nėra skirti masiniam vartojimui. Jie skirti tik specializuotoms vyno parduotuvėms, restoranams ir barams, tokiems kaip šis. O tai reiškia kokybę, unikalumą, išskirtinumą...
 
Ko mes nesiūlome?
Nesiūlome „namų vyno“, kurį galima rasti daugelyje kitų vyninių.
 
Ką siūlome?
Kadangi nemažai laiko praleidžiame pasakodami apie vyno ir maisto derinimą, Jums prie vyno siūlome gardžius ir lengvus užkandžius, kuriems, tikimės, Jūs taip pat neliksite abejingi.
 
Atvertę meniu rasite tik trumpą vynų sąrašiuką (kadangi manom, jog nuobodu nuodugniai šifruoti visus pavadinimus, vyno pasaulio kodus ir trumpinius) ir gerokai didesnį pasirinkimą mūsų lentynose. Kaip iš didelės gausybės pasirinkti vyną? Čia Jums padės mūsų vyno konsultantai-barmenai. Jie yra išragavę visus baro vynus ir tikrai rekomenduos Jums labiausiai tinkantį vyną.
 
Pas Mus rasite  įdomių brendžių, konjakų ir armanjakų (tai visi gėrimai iš vynuogių), taip pat šiokią tokią atgaivą gėrimų gurmanams pasirenkant viskį, grapą, romą, degtinę ir kitus rinktinius stipriuosius gėrimus, kuriuos galėsit paragauti taurelėmis.
 
Ieškančių alaus troškulį numalšins alus.
Išragavome vienas geriausių Lietuvos rinkoje kavas ir arbatas, kol atradome tikrą kokybę, kuria pasimėgauti siūlome ir Jums.
 
Geriausias mūsų vyninės ir siektos kokybės įvertinimas esate Jūs. Laukiame Jūsų ir Jūsų draugų. O mes pažadame kokybę ir, tikimės, vėl ir vėl susitiksime Notre Vie!
 
Guru apie šią vietą: Labai romantiška vieta pasimatymams, ramiems pasisėdėjimams. 

 

 
Telefonas:
+370 614 24521

El. paštas:
info@notrevie.lt

Adresas:
Stiklių g. 10, Vilnius

WWW: